چگونه برای دانلود SpyHunter

چرا شما نیاز به دانلود SpyHunter 4?

SpyHunter تروجان قدرتمند پیشگیری و رفع ابزاری است که می تواند کمک به شما مراقبت از سیستم کامپیوتر شما است. اگر کامپیوتر شما با نرم افزارهای مخرب, نرم افزارهای جاسوسی یا نرم افزار ناخواسته SpyHunter آلوده 4 می تواند به شما کمک کند از آن خلاص. پس از ضد مخرب ابزار اطمینان حاصل کنید که کامپیوتر خود را تمیز می کند، آن مداوم سیستم محافظت در برابر عفونت های مختلف شما می توانید گرفتن آنلاین ارائه کرده است. اگر نمی خواهید هر گونه شک و تردید در مورد سیستم ایمنی و امنیت خود را، شما باید دانلود SpyHunter 4.

Coulpe از دلایل چرا شما دانلود SpyHunter توصیه می شود وجود دارد. ابزار قابل اعتماد ضد بدافزارها قادر به تشخیص و حذف rootkits که مورد استفاده برای نصب تروجان سرکش ضد جاسوسافزار و دیگر برنامه های مخرب است. و اگر تا کنون وجود دارد موضوع را با از بین بردن برخی از انواع برنامه های مخرب، بخش پشتیبانی نرم افزارهای جاسوسی تعمیر رایگان سفارشی نرم افزارهای مخرب به طور خاص برای کامپیوتر شما ایجاد خواهد کرد. علاوه بر این، شما همچنین قادر به دریافت پشتیبانی فنی رایگان 24/7 اگر شما همیشه نیاز به هر گونه کمک خواهد بود.

روزانه به روز رسانی تعریف تروجان سپر SpyHunter اجازه می دهد کامپیوتر شما حتی از جدیدترین تهدیدات. پیکربندی شده باشد برای ارائه کامپیوتر خود را با حفاظت مطلوب بدون نیاز به هر گونه تغییرات به خودتان انجام دهید. کاربر پسند، است حتی اگر شما زرنگ و دانا رایانه نیست، بنابراین شما هر گونه مشکلات استفاده از ابزار را نداشته باشند. اگر شما نگران است که تروجان در سیستم شما وجود دارد، شما باید دریغ SpyHunter 4 به عنوان دانلود آن را حتی بر روی کامپیوتر آلوده نصب می کند. اینجا مراحل شما نیاز به کامل برای دانلود SpyHunter.

برای دانلود SpyHunter لطفا دستورالعمل زیر را دنبال کنید.

1. قبل از شروع SpyHunter Download شما نیاز به اطمینان که هر نرم افزار فایروال اجرا می شود که غیر فعال است که با روند دانلود و نصب و دخالت نمی.
2. باز کردن مرورگر وب خود و رفتن به صفحه ما دانلود remover مخرب. پس از کلیک کردن دکمه دانلود SpyHunter شما قادر به ذخیره پرونده ای با نام “SpyHunterS.exe”، “SpyHunterFULL.exe” یا مشابه.
3. دوبار کلیک کنید بعد از دانلود فایل آن را به شروع به نصب. در صورتی که شما با استفاده از ویندوز ویستا به جای دوبار کلیک کردن فایل، روی آن کلیک راست و انتخاب “به عنوان مدیر اجرای”.
4. پس از شما complelte نصب و راه اندازی، SpyHunter میانبر بر روی دسکتاپ شما ظاهر می شود. دوبار کلیک کنید میانبر برای راه اندازی ضد بدافزارها.
5. لطفا به خاطر داشته باشید که شما تنها قادر به استفاده از تمام ویژگی های نرم افزار اگر شما نسخه کامل این برنامه را نصب می کنید خواهد نگه دارید. اسکنر رایگان SpyHunter می تواند مورد استفاده قرار گیرد تنها برای تشخیص نرم افزارهای مخرب.

همانطور که می بینید، SpyHunter Download روند سریع و آسان است. پس از آن نصب توانید نصب SpyHunter که شما دیگر هر گونه استفاده از آن را حذف کنید. هنگامی که برنامه راه اندازی آن اسکن کامپیوتر برای عفونت بررسی انجام خواهد شد. اگر هر گونه وجود دارد، SpyHunter از بین بردن آنها خواهد شد. پس از آن، شما قادر خواهید بود برای لذت بردن از سیستم کامپیوتر تمیز و امن اینترنت در حال دیدن سایت خود را.

Comments are closed.