چگونه برای صرفنظر کردن تجدید خودکار Spyhunter

Spyhunter یک قطعه از نرم افزار است که محافظت از سیستم شما و کمک می کند تا رایانه شما باقی می ماند رایگان به عفونت است. علاوه بر آن, آن ارائه می دهد برای مسائل مربوط به ویروس شما ممکن است و همچنین پشتیبانی از مشتری رایگان، که در آن یک تکنسین حرفه ای را فراهم پشتیبانی لازم برای رفع مشکل شما رفع سفارشی ساخته شده است.

How to Cancel Spyhunter Auto Renewal

تعاریف بدافزار روزانه توسط کارشناسان بسیار صالح روز که Spyhunter قادر به حذف حتی جدیدترین تهدیدات است. با این حال، ممکن است وجود دارد مواردی که نرم افزار ما قادر به حذف عفونت. در آن صورت شما داده می شود گزینه تماس با پشتیبانی مشتریان و رفع سفارشی به طور خاص برای مشکل خود را ارائه می.

ما درک می کنیم که ممکن است برخی از کاربران که ممکن است هنوز به طور کامل راضی با عملکرد Spyhunter و مایل به لغو اشتراک و یا تجدید خودکار. اگر شما تصمیم به انجام این کار، شما می توانید آن را توسط یا از طریق ایمیل یا تلفن تماس انجام دهد.  چند چیز شما نیاز به منظور لغو Spyhunter وجود دارد. شما نیاز به شماره سفارش خود را که پشتیبانی مشتریان حساب خود را سریعتر پیدا کنید. اگر شما آن را ندارید, شما را به ارائه برخی از اطلاعات که پشتیبانی می تواند دسترسی به حساب خود خواسته.

بسته به تعداد سفارش شما جزئیات تماس در زیر استفاده کنید. سفارش با خیابان شروع: 

  • shopper@esellerate.net ایمیل است که شما باید برای تماس با فروشنده است.
  • اگر شما ترجیح می دهند که با آنها تماس از طریق تلفن, لطفا 1-800-999-2734 استفاده برای اهلی، و + 1-952-646-5288 برای تماس های بین المللی.

منظور شروع با گروه: اگر شما در ایالات متحده آمریکا یا کانادا واقع شده

اگر شما در حال حاضر در اروپا یا بریتانیا، لطفا استفاده از این زیر شماره های ارائه شده:

  • انگلستان-۵۷۹۳ 8882 178,
  • برای خدمات در آلمان: 0800 180 2573,
  • خدمات در فرانسه: 0805 080014
  • شماره محلی: + 44 663573 2038

یا فروشندگان از طریق ایمیل support@safecart.com تماس بگیرید.