SpyHunter

SpyHunter 4 امنیت کامپیوتر قدرتمند ابزار حذف نرم افزارهای جاسوسی و بسیار آسان برای استفاده است. به خصوص به کاربران که خوب versed در رایانه توصیه می شود. با این وجود, SpyHunter چیزی برای ارائه برای تجربه کاربران کامپیوتر به عنوان خوبی–آن آسان برای راه اندازی سیستم بدون تقاضا اسکن. اسکن می تواند به راحتی سفارشی نیز می شود. SpyHunter 4 نسخه فعلی برنامه است. این محافظت کامپیوتر سیستم در برابر همه تهدیدها عمده – جعلی از برنامه های آنتی ویروس، تروجان ها، ابزارهای تبلیغاتی مزاحم، مرورگر معترضين در استان کرمان و دیگران.

SpyHunter اسکن کامل سیستم ارائه می دهد. بدافزارها امنیت سوئیت درجه اول ارائه می دهد حفاظت از بدافزارها که حریم شخصی کاربر را تهدید می کند. این برنامه نرم افزارهای جاسوسی و معترضين در استان کرمان مرورگر و ابزارهای تبلیغاتی مزاحم و نوارهای ابزار و برنامه های دیگر که با freeware اما برخواهد داشت خطر به سیستم های کامپیوتری نصب شده می تواند شامل. چه بیشتر، SpyHunter 4 می توانند به راحتی شناسایی و حذف سایر رایانه تهدیدهای امنیتی، مانند تروجان ها, کرم, کی لاگر, rootkits و غيره. عملکرد کلی SpyHunter آزمایش شده است و توسط آزمایشگاه های ساحل غرب علامت زدن سیستم صدور گواهینامه تایید.

برنامه به روز رسانی موجود را دریافت و نصب آنها هر زمان که آن راه اندازی شده است. SpyHunter کامل اسکن سیستم هر جزء سیستم از جمله کوکی مرورگر رجیستری ویندوز و اینترنت را بررسی می کند. چند نوع اسکن می توانید انتخاب کنید از–رجیستری اسکن کامل سیستم، اسکن سریع و همچنین حافظه، کوکی ها، فایل وجود دارد و اسکن rootkits. کاربر می تواند انتخاب همه این نوع در تنظیمات اسکن سفارشی، و یا تنها و یا چند اسکن.

SpyHunter 4 است بیش از 30،000 رایانه دیگر امضا تهدید امنیتی و پایگاه داده ها همواره به روز می شود. این اجازه می دهد ابزار برای پیدا کردن و حذف برنامه های ناخواسته حتی کسانی که مجموعه امنیتی دیگر نمی تواند یا تشخیص. هنگامی که یک شیء مخرب یافت می شود کاربر آن مسیر کامل فایل در لیست نتایج اسکن مراجعه کنید. SpyHunter همچنین شرح مختصر از نرم افزارهای مخرب شناسایی شده فراهم می کند.

در مجموع، SpyHunter 4 است نرم افزار کاربر پسند است که ویژگی های پیچیده و/یا به ندرت استفاده می شود را شامل نمی شود. برخی از توابع آن شامل توانایی برای جلوگیری از فرآیندهای که بهره برداری رجیستری ویندوز و افزودن خودکار تروجان ها. شما همچنین می توانید اگر شما آن را به خودتان نصب یک برنامه حذف از لیست نرم افزارهای مخرب و خیلی مفید. در مورد SpyHunter نمی تواند حل مشکل به طور خودکار، کاربر همچنین پشتیبانی مشتری یک تابع و همچنین تعمیر مخرب سفارشی است که برای مشکلات خاص کامپیوتر تولید ارائه شده است.

کسب SpyHunter قطعا امنیت سیستم کامپیوتر شما را افزایش می دهند.